KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12544468
nr 1254 4468
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, Komposition, signerad. 25x25
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:15:25
9/5 21:25:41
10/5 16:32:49